#1 2008-03-16 22:44:36

szu

Uczestnik

2688222
Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 16

integracja na forum :P

Cześć!!!

Widzę, że przypadło mi w zaszczycie "rozdziewiczenie" tego forum... Mam propozycję: Co powiecie na wymianę poglądów, informacji o sobie, o tym czym się zajmujemy itp.itd. Wydaje mi się bowiem, że powodem dla którego wielu z nas postanowiło wziąść udział w JKD była obok niewątpliwych zalet edukacyjnych możliwość poznania wielu bardzo ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach i planach na przyszłość. To co zaczynamy integrację na forum???

Paweł Szulewski
Krk

Offline

 

#2 2008-03-17 13:31:20

mae_west

Uczestnik

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 3

Re: integracja na forum :P

Witam wszystkich serdecznie :)

Gorąco popieram pomysł integracji na forum, częstotliwość zjazdów i liczba uczestników niestety nie sprzyjają bliższemu poznawaniu się, więc nasza szansa w tym oto forum.
Czas na krótką autoprezentację, więc od 3 lat zgłębiam tajniki stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim, a od początku tego roku mam okazję wiedzę teoretyczną wykorzystywać w praktyce - pomagając w prowadzeniu biura senatorskiego.
Poza tym uwielbiam teatr, sztukę (w szczególności wizje surrealistów >Dali<), a od czasu do czasu lubię podnieść sobie poziom adrenaliny i np. skoczyć na bungee :D

PS: Pawle Twoja propozycja jest bardzo trafna, ale chyba czas na kilka zdań o Tobie :)

Ania Pandel
Krk

Offline

 

#3 2008-03-17 17:18:46

sonia

Uczestnik

691155
Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 20

Re: integracja na forum :P

witam!

koncepcja jak najbardziej trafiona! i zgadzam sie-decydujac sie na udzial w JKD takze kierowalam sie opiniami osob ktore braly udzial w I edycji i ktore bardzo chwalily sobie nie tyle doze aplikowanej wiedzy ale takze mozliwosc poznania bardzo interesujacyh ludzi!

Obecnie studiuje na 4 roku rosjoznawstwa i 1 amerykanistyki UJ, stąd tez moje zainteresowania są zaiste baaardzo szerokie i dosc dialektyczno-schizofreniczne :-)) Pochodze z Krosna, Krakow ukochalam przede wszystkim za "artystowski" klimat i spectrum atrakcji kulturalnych (mam na mysli zwlaszcza teatr, ktory uwielbiam, i musical, ktorego na razie w Krk brak, a przynajmniej w takim zakresie w jakim bym sobie tego zyczyla-coz, Chorzow czy Warszawa nie tak znowu daleko:-)) poza tym lubie języki, moim marzeniem jest nauka fińskiego, ale moje poszukiwania finskiego lektora w Krk na razie spełzly na niczym. Interesuje mnie rowniez problematyka praw czlowieka, co zreszta staram sie zgłębiac przy okazji organizowania roznych akcji krakowskiej grupy Amnesty International do ktorej naleze.

pozdrawiam serdecznie i do miłego zobaczenia!
Sylwia Zajdel

Ostatnio edytowany przez sonia (2008-03-17 17:21:49)

Offline

 

#4 2008-03-17 18:40:03

Krzemia

Uczestnik

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 13

Re: integracja na forum :P

Widzę, że topic został zdominowany przez Krakowiaków ;p

Postanawiam przełamać tę tendencję ;)

Nazywam sie Łukasz i jestem studentem II roku Europeistyki na UW. Część osób poznało mnie pewnie na imprezie w pokoju w akademiku, z tego miejsca bardzo je pozdrawiam !! Tak poza tym to działam w samorządzie UW i Fundacji Odpowiedzialność Obywatelska (www.odpowiedzialnosc.org). I również wyrażam szczere chęci poznania ciekawych osób !


Pozdrawiam wszystkich z JKD i CMD


PS Mam nadzieje, ze nastepnym razem wiecej osob wybierze sie na integerację i bedzie jakies milsze miesce (bo Bledne Kolo w opinii wielu osób miłym nie bylo)

Offline

 

#5 2008-03-17 19:06:12

sonia

Uczestnik

691155
Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 20

Re: integracja na forum :P

no tak, ja zaniedbalam sprawe ("przedkladajac" nad integracje nocne rozmowy ze szklarzem-wypadki chodzą po ludziach:-)) i nie bylam w Błędnym ale widze, ze (niestety) nie ma czego zalowac! mysle ze nastepnym razem pomyslimy o jakims fajniejszym miejscu, aha i mam nadzieje ze sie jakies podzialy nie zrobia na przyjezdnych i "tutejszych: :-)) z racji tego ze jestescie rozlokowani w naszych cudownych akademikach i macie wiecej wolnego czasu dla siebie i  na nocne rozmowy "mlodopolskiej dyplomacji" :-))

Ostatnio edytowany przez sonia (2008-03-17 19:07:38)

Offline

 

#6 2008-03-18 01:23:28

szu

Uczestnik

2688222
Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 16

Re: integracja na forum :P

Czuje się wywołany do odpowiedzi przez Anię, więc teraz coś o mnie :P Chociaż nigdy nie byłem dobry w te klocki zwane kilka słów o sobie...

Jestem studentem I roku prawa na UJ. Lubię dobrą książkę - ubóstwiam R.Kapuścińskiego, teatr - chociaż niestety nie mam na niego czasu, filmy dające do myślenia - ostatnio po raz "n-ty" oglądałem "Wiernego ogrodnika" i jak zawsze zrobił na mnie piorunujące wrażenie... Ponadto jetem osobą, która musi być w ciągłym ruchu. Lubię podróże, fascynują mnie kultury obce etc. Ostatnio angażuje się dość mocno w prace Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Kraków (pewnie do części z Was zdążyłem pomarudzić na ostatnim zjeździe jaki jestem niewyspany i zabiegany właśnie przez ELSA). Sporadycznie możecie też zobaczyć moją osobę w programie "Młodzież kontra..." - chociaż poziom debaty politycznej w Polsce mnie skutecznie zniechęca od takiego zaangażowania...

Pozdrowienia 4all!!!
Paweł

PS.
Popieram obawy Krzemia żebyśmy nie podzielili się na jakiś "buców krakowskich" i "obcych"...
Dlatego gorąco zachęcam WSZYSTKICH uczestników JKD i członków CMD (tak, tak... z Wami też się chcemy pointegrować) do zamieszczenia postów!

Offline

 

#7 2008-03-18 08:48:08

sonia

Uczestnik

691155
Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 20

Re: integracja na forum :P

hmm widze że teatr nas moze polączyc! :-)) viva TEATR!!

Pawle! z pewną taką nieśmialoscią zauważyć chcę, iż przypisujesz moje obawy Lukaszowi! (chociaz mysle ze to moga byc rownie dobrze jego obawy :-))

Offline

 

#8 2008-03-18 09:06:53

LAO_CMD

Zarządca

Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 10

Re: integracja na forum :P

na 2 zjeździe planowana jest impreza w stylu Bollywood w większym lokalu :)
zafascynowanych tą tematyką zachęcamy do wzięcia specjalnych ubran na tego typu imprezę.
będzie pokaz tańca, malowanie tatuaży z henny i muzyka bollywoodzka :)

pzdr :)

Offline

 

#9 2008-03-18 19:23:57

ksiuniatu

Uczestnik

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 4

Re: integracja na forum :P

Hm...kilka słów o sobie...No więc nazywam się Kasia i mam 20 (no dobra, prawie 21) lat :P Jestem na drugim roku arabistyki UW i interesuję się imprezami :D W Błędnym Kole nie byłam bo ...cóż jakoś tak wyszło, ale obiecuję tym razem się pojawić, chociaż nie nocuję w akademikach tylko u znajomych, którzy mnie zresztą z jedynej słusznej (znaczy wiodącej do koła) drogi zwiedli:) pozdrawiam WSZYTSKICH tak samo (ale tych z Kielc szczególnie :D)

Offline

 

#10 2008-03-19 21:40:43

Buzz

Uczestnik

3138161
Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 5

Re: integracja na forum :P

Student 2 roku SM w trybie zaocznym na UWr. 2 zjazdy pokrywają mi się z JKD, ale postanowiłem zrezygnować z 2 zjazdów na Uniwersytecie na rzecz JKD - niezapomnianej (mam nadzieję) przygody :)
         Wiek - młody chłopak ze mnie ;)
         Zainteresowania : zagraniczna scena polityczna, energetyka (w tym bezpieczeństwo), motoryzacja, sporty siłowe.
        Plan: ślub, rodzina, rozpoczęcie drugiego fakultetu (prawdopodobnie filologia, a jaka to przyszłość pokaże), hmmm... z top 3 to te główne :)
        Mam nadzieje, ze uda mi sie poznac wiekszosc uczestnikow, bo Ci, ktorych poznalem, sa zapowiedzia nawiazania ciekawych znajomosci, Pozdrawiam :)

Offline

 

#11 2008-03-20 10:28:35

sonia

Uczestnik

691155
Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 20

Re: integracja na forum :P

Buzz nie przedstawileś się!! a więc ślub i rodzina na piedestale :-)) zacnie, w sumie też moglabym od tego zacząć stratyfikowanie wszelakich swych życiowych planow bo przecież tak zwana "kariera" swoją drogą, a udane życie osobiste swoją..:-))

pozdrawiam i pogodnych Świąt (nie-zimowych) życzę!
Sylwia

Offline

 

#12 2008-03-20 21:33:31

Buzz

Uczestnik

3138161
Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 5

Re: integracja na forum :P

Dla sprostowania nazywam się Mateusz N. :)  Pozdrawiam

Offline

 

#13 2008-03-22 01:01:20

nina.mocior

Uczestnik

5709061
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 15

Re: integracja na forum :P

Swieta beda jak najbardziej zimowe:)mam nadzieje ze moje obawy sie nie potwierdza:)no ale kurczaczki w sniegu tez slodko wygladaja:)
no ja nie moge zniesc ze te cudasne zjawisko informatyczne zwane forum znalazlam dopiero teraz:):):):)
a teraz pomijajc te slodkie zwierzatka..kilka slow o mnie:)postaram sie napisac wiecej:):)
Nazywam sie Nina i pochodze z Lubelszczyzny a studiuje na UW na pierwszym roku:)jeszcze mloda nawet jestem ale zapalona i pelna coraz to pojawiajacych sie zajawek:)naukowych oczywiscie:)pomijajac kryzys mojego kierunku (oj niestety juz po pierwszym semestrze...:>) ...dodam tylko ze jest nuudddny......
first of all, w moim przypadku wyjazdy razem odpadaja bo zawsze mam jakas impreze i wyzwanie naukowe w poludnowych rejonach kraju i bede jezdzic juz w srode wieczorem..ale imprezy jak najbardziej:)nie zamawialam noclegow aczkolwiek jakis nocleg przy okazji juz zrelacjonowanej formy integracji by sie znalazl:)tam gdzies miedzy wami:):)licze na propozycje:):):)

Offline

 

#14 2008-03-22 01:17:34

nina.mocior

Uczestnik

5709061
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 15

Re: integracja na forum :P

a teraz co robie...od razu musze sie pochwalic ze mam czas na sen:):)
najbardziej na swiece kreci mnie przelamywanie stereotypow dotyczacych miedzynarodowej sytuacji spoleczno-politycznej.czasami lubie sobie jakas powazna lekturke czytac do dpoduchy.uwielbiam problematyke przestepczosci zorganizowanej i prawodawstwo europejskie,uwodzi mnie urok zapominanego juz za sprawa ETS Miedzynarodowego Trybunalu Sprawiedliwosci.no i spory terytorialne tudziez inne bolaczki prawa miedzynarodowego i traktatow:)jezdze na konferencje i publikuje torche, wspolpracuje z Polska Fundacja im. Roberta Schumana przy organizacji konferencji Parlement Europejski +/-50. ale poza nia zajmuje sie innymi konferencjami aktywniej niz tylko bezreferatowe uczestnictwo.i przelamuje stereotypy dotyczace Polakow i innych materii problematycznych:)JKD...bo wiedzialam ze znowu poznam nowych ludzi:)no i tematyka ciekawa, a forma bardzo praktyczna i wciagajaca:)heh poza tym chcialam w koncu miec powod zeby przyjechac do Krakowa...wstyd:):):):):)no ale w porownaniu do stolicy.....wymieka:):):)

Offline

 

#15 2008-03-22 01:23:09

nina.mocior

Uczestnik

5709061
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 15

Re: integracja na forum :P

no ja juz koncze powoli bo sie rozszalalam:)
jesli chodzi o sztuke to kreci mnie uzytkowa sztuka wspolczesna:)fenomen:)
w wolnym czasie (ktorego nei mam:)) poszukuje mezczyzny,na razie wszyscy wymiekaja bo baaardzo duzo gadam a jak juz nie mowie to za tym tesknia i narzekaja ze nie mam czasu dla nich.no i tak juz bywa:):)z charakteru-uparta,ambitna,wytrwale dazaca do celu pragmatyczna pedantka:):)tylko ciiiiiicho ze sie przyznalam:):):):):)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stoneguard.pun.pl www.radio-stolica.pun.pl www.dsvsparta.pun.pl www.narutospbf.pun.pl www.sagaonaruto.pun.pl